De Prinsenkamer Bed and Breakfast Amsterdam, Noord-Holland Nederland
De Prinsenkamer Bed and Breakfast Amsterdam, Noord-Holland Nederland De Prinsenkamer Bed and Breakfast Amsterdam, Noord-Holland Nederland De Prinsenkamer Bed and Breakfast Amsterdam, Noord-Holland Nederland De Prinsenkamer Bed and Breakfast Amsterdam, Noord-Holland Nederland

De Prinsenkamer

Amsterdam - Noord-Holland

Dit Amsterdamse grachtenpand werd gebouwd in 1720 en werd samen met twee buurpanden benoemd tot rijksmonument. Het pand telt drie ramen naast elkaar. Hetgeen in de tijd van de bouw gelijk stond aan gefortuneerde bewoners: de breedte van het pand bepaalde de hoogte van de gemeentelijke belastingen.

Accommodatie en prijzen
De ruime, spiksplinternieuwe chambre d’hôte is in het souterrain met uitzicht over de gracht. Gasten worden er getrakteerd op al het mogelijke comfort en hebben er het rijk alleen, compleet met eigen ingang. De heerlijke kamer heeft een eigen complete badkamer, minibar en faciliteiten om koffie en thee te zetten.

Minimaal 2 nachten verblijf vanaf € 120,- per nacht voor twee personen.


Beoordeling De Prinsenkamer

Er zijn nog geen beoordelingen voor deze accomodatie. Bent u te gast geweest bij De Prinsenkamer? Bent u hier verbleven? Laat dan een beoordeling achter. Het spreekt voor zich dat Erfgoedhuizen met meer kamers meer beoordelingen hebben dan Erfgoedhuizen met maar één of twee kamers.

De Prinsenkamer
Hans den Dikken en Joseantonio Femenia Macias
Prinsengracht 106
1015 EA,

Amsterdam

Noord-Holland, Nederland

tel.: +31 (0)20 7709236
fax.:
klik hier voor de website

De Prinsenkamer ligt midden in het historische centrum van de Jordaan met tal van historische panden. Het Anne Frank huis en de Westerkerk zijn aan de overkant van de gracht. Daar ligt ook een aanlegsteiger voor waterfietsen en de museumboot. Restaurants, kunstgaleries, bars en winkeltjes zijn hier talrijk. De Noordermarkt, met op maandag stoffen- en antiekmarkt en op zaterdag boerenmarkt, is om de hoek. De beroemde 9 straatjes zijn even verderop. De grote uitgaanspleinen en het Vondelpark zijn makkelijk bereikbaar.