Great Weddington
Ash (Canterbury)
Een oprijlaan, geflankeerd door oude bomen leidt naar dit landhuis dat wordt omgeven door een prachtige Engelse landschapstuin en grenst aan de akkers rondom. Op het grote gazon prijkt een majestueuze eik. Het huis, dat warmte en comfort combineert, werd gebouwd rond 1835 door een brouwer van gemberbier. Sinds 30 jaar is Great Weddington het thuis van familie Gunn.
Accommodatie en prijzen
De accommodatie bestaat uit 4 comfortabele en charmante tweepersoons gastenkamers met en suite badkamers.
Voor families is er bovendien een grote vijfde kamer.
Een van de kamers is op de begane grond en uitgerust met kookfaciliteiten. Deze kamer kan ook op basis van self catering worden gebruikt.
Voor gemeenschappelijk gebruik van de gasten is er de prachtige zitkamer met openslaande deuren naar het mooie terras. Hier kunnen gasten in de zomer genieten van thee of een glaasje wijn.
Ook de tennisbaan is door gasten te gebruiken.
Draadloze internetverbinding is aanwezig.
Op verzoek bereidt de gastvrouw graag een maaltijd.
Van £45.00 tot £55.00 per persoon per nacht.
Toeslag voor 1 persoon £17/25
Diner £33.00 per persoon en souper £22.50 per persoon.
Een wijnkaart is aanwezig.
Beoordeling
Er zijn nog geen beoordelingen voor deze accomodatie. Bent u te gast geweest bij Great Weddington? Bent u hier verbleven? Laat dan een beoordeling achter. Het spreekt voor zich dat Erfgoedhuizen met meer kamers meer beoordelingen hebben dan Erfgoedhuizen met maar één of twee kamers.-
Great Weddington
- Ash
- CT3 2AR, Ash (Canterbury)
- Kent, Verenigd Koninkrijk
- tel.: + 44 (0)1304 813 407
- fax.: + 44 (0)1304 812 531
- klik hier voor de website
Neil & Kate Gunn




Nederlands
English