Huis Nederhoven
Beegden - Limburg
Huis Nederhoven werd in 1614 gebouwd als jachthuis. Binnen de gracht staan behalve het huis, ook een koetshuis en boerderij. De voormalige paardenstallen van het huis werden in 1969 onder architectuur van Wiek Röling verbouwd tot gastenverblijf.
Accommodatie en prijzen
Het gastenverblijf bestaat uit twee slaapkamers, douche en toilet, een zitkamer met open haard en Louis Seize ameublement en een keuken met AGA fornuis.
Geschikt voor 2 tot maximaal 10 personen en uitsluitend aan één gezelschap te verhuren.
Prijs € 40,- per persoon per nacht op basis van logies en ontbijt.
€ 70,- per persoon bij 2 overnachting.
Fiets- en culinaire arrangementen op aanvraag.
Kinderen vanaf 3 t/m 10 jaar half geld.
Huisdieren in overleg.
Beoordeling Huis Nederhoven
Er zijn nog geen beoordelingen voor deze accomodatie. Bent u te gast geweest bij Huis Nederhoven? Bent u hier verbleven? Laat dan een beoordeling achter. Het spreekt voor zich dat Erfgoedhuizen met meer kamers meer beoordelingen hebben dan Erfgoedhuizen met maar één of twee kamers.-
Huis Nederhoven
- Nieuwstraat 65
- 6099 AA,
Beegden
Limburg, Nederland
- tel.: +31 (0)475 573164
- fax.: +31 (0)475 571439
- klik hier voor de website
De heer en mevrouw Van Basten Batenburg-Dahmen
heden horen. Verder zijn er volop wandel- en fietsroutes in de natuurgebieden rondom. Roermond is nabij en Maastricht 45 kilometer verderop. Golfen kan in Weert op Crossmoor Golf & Country Club (18 en 9 holes, par 3).




Nederlands
English
Deutsch