Bed & Breakfast Op de Keizer Bed and Breakfast Deventer, Overijssel Nederland
Bed & Breakfast Op de Keizer Bed and Breakfast Deventer, Overijssel Nederland Bed & Breakfast Op de Keizer Bed and Breakfast Deventer, Overijssel Nederland Bed & Breakfast Op de Keizer Bed and Breakfast Deventer, Overijssel Nederland Bed & Breakfast Op de Keizer Bed and Breakfast Deventer, Overijssel Nederland

Bed & Breakfast Op de Keizer

Deventer - Overijssel

Dit statige herenhuis dateert van 1883 en ligt in de binnenstad van Deventer. De B&B is vernoemd naar Bolwerk “De Keizer” dat in 1542 pal vóór de Brinkpoort werd aangelegd ter versterking van de verdedigingswerken. Na het slopen van de verdedigingwerken rond 1880 werden er in de Brinkpoortstraat beeldbepalende, karakteristieke herenhuizen gebouwd voor de gegoede burgerij. In één van deze panden is nu Bed & Breakfast Op de Keizer gevestigd. Het is een pand met historie. Het werd ooit bewoond door een wijnhandelaar en later door verschillende huisartsen die er ook praktijk hielden. De huidige eigenaren wonen er sinds november 2006. Grote verbouwingen hebben er niet plaatsgevonden, maar het huis was toe aan een re-styling. Zo werd er onder een verlaagd plafond een prachtig, nagenoeg gaaf stucwerkplafond aangetroffen. De sfeer in het pand is een aangename mix van klassiek en modern. Gezien het grote aantal kamers in het pand werd gaandeweg de verbouwing het idee van een B&B geboren.

Accommodatie en prijzen
De kamer is in het souterrain en beschikt over een eigen entree, terras en badkamer. De kamer is voorzien van een elektrisch verstelbaar tweepersoonsbed, een flatscreen breedbeeld tv (digitaal), een dvd-speler met dvd's, een internetaansluiting, koelkast, Nespresso-apparaat en een waterkoker. Ook is er een ruime keuze in diverse actuele tijdschriften en magazines. Het bed kan op verzoek opgemaakt worden als twee 1-persoonsbedden.

Prijs: € 110,- voor 2 personen, inclusief ontbijt en parkeren.


Beoordeling Bed & Breakfast Op de Keizer

Er zijn nog geen beoordelingen voor deze accomodatie. Bent u te gast geweest bij Bed & Breakfast Op de Keizer? Bent u hier verbleven? Laat dan een beoordeling achter. Het spreekt voor zich dat Erfgoedhuizen met meer kamers meer beoordelingen hebben dan Erfgoedhuizen met maar één of twee kamers.

Bed & Breakfast Op de Keizer
Pauline Pasveer
Brinkpoortstraat 34
7411 HS,

Deventer

Overijssel, Nederland

tel.: +31 (0)6-42719212
fax.:
klik hier voor de website

Al het moois dat Deventer te bieden heeft bevindt zich op loopafstand. De schouwburg ligt op één minuut wandelen. Evenals het Filmhuis, diverse musea, de Walstraat en stadsplein de Brink met al haar terrassen, eet- en uitgaansgelegenheden. Ook zijn er vele unieke winkels. Het station is op drie minuten lopen en na een fraaie wandeling van circa 10 minuten staat u aan de IJssel. Of met het voetveer aan de overkant daarvan! Deventer is ook een ideaal startpunt voor fietsers en wandelaars.