La Ferme des Loups Bed and Breakfast Forêt (Trooz), Luik België
La Ferme des Loups Bed and Breakfast Forêt (Trooz), Luik België La Ferme des Loups Bed and Breakfast Forêt (Trooz), Luik België La Ferme des Loups Bed and Breakfast Forêt (Trooz), Luik België La Ferme des Loups Bed and Breakfast Forêt (Trooz), Luik België

La Ferme des Loups

Forêt (Trooz) - Luik

De historie van deze bijzondere kasteelhoeve gaat terug tot de 17e eeuw. Heel lang geleden was er onder veel meer ook een kleine bakkerij in de hoeve gevestigd. Sinds 35 jaar is het goed in bezit van Henry en Paula Morainville Nenzl. De heer des huizes tekende voor de renovatie en vestigde ook zijn antiekzaak in een deel van het gebouw.
Vanaf het moment dat het privé-gedeelte werd gerestaureerd kregen ook de plannen voor de chambre d'hotes de charme langzaam maar zeker gestalte. Terwijl Henry zich als antiquair bezighoudt met het opknappen van antiek en het vervaardigen van nieuwe réplicameubelen (onder meer Louis XVI), runt Paula de B&B.

Accommodatie en prijzen
Gasten worden welkom geheten in de grote hal bij het knapperende haardvuur. Het grote terras aan de tuin nodigt tot het lezen van een boek of nuttigen van een glaasje. Als het weer dat toelaat wordt hier ook het ontbijt geserveerd. Voor koudere dagen staat hiervoor de kleine romantische salon (eveneens met haardvuur) ter beschikking.

Er zijn drie gastenkamers die allemaal antiek en zeer sfeervol zijn ingericht.
Twee kamers delen samen een badkamer en zijn derhalve zeer geschikt voor gezinnen. Een van deze kamers is zeer ruim, terwijl de tweede kamer kleiner is. Op de overloop zijn koffie- en theezetfaciliteiten.
Het derde gastenverblijf, de zogenaamde torenkamer, heeft een eigen entree en een badkamer met bad. Op de overloop, met uitzicht op de binnenkoer, kunnen gasten een boekje lezen. Als de rozen bloeien is de hele gevel van de binnenkoer hiermee bedekt!

Paarden kunnen ter plekke worden gestald.

€ 98,- per kamer per nacht op basis van 2 nachten.
€ 10,- surplus per kamer bij 1 nacht.


Beoordeling La Ferme des Loups

Er zijn nog geen beoordelingen voor deze accomodatie. Bent u te gast geweest bij La Ferme des Loups? Bent u hier verbleven? Laat dan een beoordeling achter. Het spreekt voor zich dat Erfgoedhuizen met meer kamers meer beoordelingen hebben dan Erfgoedhuizen met maar één of twee kamers.

La Ferme des Loups
Henry en Paula Morainville Nenzl
Rue Forêt Village 6
4870,

Forêt (Trooz)

Luik, België

tel.: +32 (0)4 3516881
fax.:
klik hier voor de website

Wintervoordeel

In het weekend krijgt u 60% korting op de 3e nacht. Hetgeen de prijs voor 3 nachten met ontbijt voor 2 personen op € 245,- all in brengt.

Tijdens de week krijgt u de 3e nacht gratis. Wat wil zeggen dat u 3 nachten met ontbijt voor 2 personen voor slechts € 196,- geniet. 

Het dorpje Forêt ligt aan de Poort van de Ardennen en op de grens van het land van Herve met de Ardennen. Het dorpje telt niet meer dan 170 inwoners en ligt op 450m boven de zeespiegel. La Ferme des Loups ligt op een kleine berg en wordt omgeven door weilanden. Van hieruit zijn talloze wandelroutes te ondernemen die door de prachtige omgeving leiden. Vlakbij zijn de thermen van Chaudfontaine. Ook het watermuseum en de mijn van Blegny zijn te bezichtigen. Banneux ligt op 10 minuten afstand, Esneux en Spa (met elke zondagochtend een brocante) op 20 minuten. Het centrum van Luik is binnen een kwartier te bereiken. Maastricht in een klein half uurtje. In de omgeving zijn verschillende restaurants.
Golfen kan op 4 km bij Gomzé Golf Club (18 holes) en op 20 km bij Royal Golf Club des Fagnes in Spa (18 holes).