Erfgoed Logies - Historische bed and breakfasts

Nieuwsbrief - Voor arrangementen en tips!

Logies Den Ouden Dam

Fruit, honing en eieren van het huis

Over de volle lengte van de authentieke boerderij is een royaal en stijlvol appartement gecreëerd, waarin twee tot maximaal vier gasten alle privacy genieten en geheel zelfvoorzienend kunnen zijn. In de voormalige ‘goede kamer’ op het zuiden is een comfortabele zithoek (de slaapbank biedt slaapcomfort aan derde en vierde gast), een leeshoek met boekenkast, een eethoek, tv en grote houtkachel (voor hout wordt uiteraard gezorgd). In de tussenkamer, die eveneens voorzien is van een houtkachel, is de tweepersoons slaapkamer. Verder beschikt het appartement over een volledig ingerichte keuken, badkamer met douche en zitbad en apart toilet. Het appartement heeft een eigen ingang en een privé terras met uitzicht op een boomgaardje.

Op verzoek wordt er een ontbijt verzorgd met onder meer eigengemaakte jam, sap van eigen fruit, honing van eigen bijen en eieren van eigen kippen.

Locatie
  • Stad
  • Dorp
  • Bos en hei
  • Duin en strand
  • Water
  • Natuur
  • Bergen
Thema's
  • Fietsen/wandelen
  • Paardrijden
  • Golfen
  • Tennissen
  • Watersporten

Type B&B, Vakantiehuis

Max. capaciteit 4

 
Logies Den Ouden Dam - B&B - Gelderland

Stuur een reserveringsverzoek



Logies Den Ouden Dam: de omgeving

Kesteren, Gelderland

Het monument ligt midden in de Betuwe op enige afstand van een zogenaamde slaperdijk langs de oude Rijnloop (alleen toegankelijk voor fietsers). Er zijn vele fiets- en wandelroutes in de (directe) omgeving. Ook natuurgebieden als de Blauwe Kamer bij de Nederrijn, het bos op en rond de Grebbeberg en het uitgestrekte nationaal park de Utrechtse Heuvelrug, liggen op een steenworp afstand. In een straal van 15 kilometer kunt u bovendien vele dorpen en stadjes in Gelderland en Utrecht bezoeken: Culemborg, Buren, Rhenen, Amerongen, Wageningen, Tiel, Veenendaal. De auto of trein brengt u in minder dan een uur naar Utrecht, Arnhem en Nijmegen.

Logies Den Ouden Dam

Peer Stevens en Ineke Stel

Hoge Dijkseweg 19
4041 AW Kesteren
Gelderland
Nederland
tel.: +31 6 26963380

www.denoudendam.nl

Historie

Kesteren - Gelderland

Op een van de meest sfeervolle plekken in de Betuwe ligt de monumentale T-boerderij Den Ouden Dam. Al in 1646 werd melding gemaakt van bewoning op deze hoger gelegen plek in het Rivierengebied. Bij de renovatie werd erop toegezien dat de oorspronkelijke sfeer in de boerderij en op het erf, behouden bleef. Naast de boerderij is een grote vloedschuur, waar in vroeger tijden het vee veilig was voor de vele overstromingen in het Rivierengebied. De unieke vijfroedige hooiberg is onlangs in oude glorie hersteld en herbergt nu onder meer een robuuste gîte. Op het erf scharrelen kippen. Ook zijn er drie scharrelvarkens, een bijenstal (eigen honing!) en een groentetuin. De twee hoogstamboomgaardjes bieden exclusieve, oude fruitrassen.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor deze accommodatie. Bent u te gast geweest bij Logies Den Ouden Dam? Wij stellen het op prijs wanneer u een beoordeling schrijft!

Schrijf beoordeling

Tarieven

  • € 120,- per nacht voor 2 personen.
  • € 320,- voor 3 nachten voor 2 personen.
  • € 80,- per nacht vanaf de 4e nacht.

Details

Faciliteiten
  • Wellness
  • Restaurant
  • Table d'hôtes
  • Privé zwembad
  • Tennisbaan
  • Paardenstal/wei
  • Fietsen beschikbaar
  • Boot beschikbaar
  • Kindvriendelijk
  • Huisdieren in overleg
  • TV
  • Internet/WiFi
  • Minibar
  • Tuin en terras
  • Lounge NL
  • Koffie- en theezetfaciliteiten
  • Keuken/kitchenette
Locatie
  • Stad
  • Dorp
  • Bos en hei
  • Duin en strand
  • Water
  • Natuur
  • Bergen
Thema's
  • Fietsen/wandelen
  • Paardrijden
  • Golfen
  • Tennissen
  • Watersporten
Specialiteiten
  • Trouwlocatie
  • Vergaderen
  • Feesten/partijen
  • Workshops