Erfgoed Logies - Historische bed and breakfasts

Nieuwsbrief - Voor arrangementen en tips!

Villa Nieuwland

Het geheime Waddeneiland

Oude Engelse (zee)kleuren, meubels van LLoyd Loom of Spalding, het exclusieve behang met zeemotieven, de antieke kroonluchters en de handbeschilderde witjes, een tuin die doorloopt tot aan de voet van de dijk, de prachtige rieten kap. Dit alles voert gasten mee naar een rijk buiten uit vroeger tijden.

Villa Nieuwland herbergt drie ruime en nieuwe kamers met eigen badkamers. De kamers zijn voorzien van comfortabele boxspring bedden, een pantry met Nespresso apparaat, waterkoker, en koelkastje, een kluisje, een zitje, t.v. en draadloos internet. De badkamers hebben terrazzovloeren met vloerverwarming en klassiek Duravit sanitair met ligbad en regendouche. Twee kamers zijn tweepersoons. De familiekamer biedt ruimte aan vijf personen.

Het ontbijt wordt geserveerd in de sfeervolle ontbijtruimte op de begane grond, waar ook een complete keuken is. Omdat de kamers zijn gesitueerd in de ene helft van de villa, is privacy gegarandeerd en kan de ruimte ook worden gehuurd als vakantiehuis tot negen personen.

Locatie
  • Stad
  • Dorp
  • Bos en hei
  • Duin en strand
  • Water
  • Natuur
  • Bergen
Thema's
  • Fietsen/wandelen
  • Paardrijden
  • Golfen
  • Tennissen
  • Watersporten

Type B&B, Vakantiehuis

Max. capaciteit 9

 
Villa Nieuwland - B&B - Noord-Holland

Stuur een reserveringsverzoek



Villa Nieuwland: de omgeving

Den Oever, Noord-Holland

Wieringen ligt aan de Afsluitdijk en heet ook wel het geheime Waddeneiland. Hetgeen niet voor niets is. Dit nagenoeg onbekende paradijs voor de liefhebbers van rust, ruimte, natuur en cultuur, ligt pal aan het wad en op een steenworp afstand van de randstad. Op Wieringen wachten kilometerslange boerenweggetjes met eindeloze fiets- en wandeltochten, terwijl het wad uitnodigt tot wadlopen en zeehonden kijken.

Villa Nieuwland

Martine van Soolingen

Gemeenelandsweg 116
1779 GD Den Oever
Noord-Holland
Nederland
tel.: +31 6 20 397 307

www.villanieuwland.nl

Historie

Den Oever - Noord-Holland

Deze schitterde villa werd begin vorige eeuw ontworpen door architect H.T. Zwiers en heeft duidelijk kenmerken van de Amsterdamse School. Rijkswaterstaat liet het huis oorspronkelijk als twee onder één kap bouwen voor het hogere personeel dat aan de Afsluitdijk werkte. Toen de dijk voltooid was transformeerde de villa in jeugdherberg. In 2011 werd een renovatie afgerond die van dit rijksmonument, direct gelegen aan werelderfgoed de Waddenzee, een stoere en luxueuze bed & breakfast maakte. Vogels en eindeloze vergezichten wachten hier in de oorverdovende stilte van het geheime Waddeneiland Wieringen. Een eigen paadje over de dijk leidt direct naar het wad.

Beoordelingen

Hieronder ziet u de gemiddelde beoordeling van 2 gasten.

Gastvrijheid: Zeer goed
Kwaliteit: Zeer goed
Comfort: Zeer goed


Schrijf beoordeling


Tarieven

  • Prijs per persoon per overnachting € 50,- bij een verblijf van minimaal twee nachten en op basis van twee personen per kamer.
  • Het ontbijt is inclusief.

Details

Faciliteiten
  • Wellness
  • Restaurant
  • Table d'hôtes
  • Privé zwembad
  • Tennisbaan
  • Paardenstal/wei
  • Fietsen beschikbaar
  • Boot beschikbaar
  • Kindvriendelijk
  • Huisdieren in overleg
  • TV
  • Internet/WiFi
  • Minibar
  • Tuin en terras
  • Lounge NL
  • Koffie- en theezetfaciliteiten
  • Keuken/kitchenette
Locatie
  • Stad
  • Dorp
  • Bos en hei
  • Duin en strand
  • Water
  • Natuur
  • Bergen
Thema's
  • Fietsen/wandelen
  • Paardrijden
  • Golfen
  • Tennissen
  • Watersporten
Specialiteiten
  • Trouwlocatie
  • Vergaderen
  • Feesten/partijen
  • Workshops