Het vrijstaande huis is als B&B (twee B&B kamers) en als vakantiehuis tot 4 personen te huur.
Op de begane grond is een ruime woonkamer met open keuken. Voor mooie dagen is er een zonnig terras en een grote schaduwrijke boomgaard met oude eiken en (tamme) kastanjes. De living ziet uit over de bloementuin, de omliggende weilanden en het bos van Natuurmonumenten. De keuken is van alle gemakken voorzien (ijskast, afwasmachine, fornuis en oven/magnetron). In de zitkamer is een goed gevulde boekenkast, TV, CD speler, alsmede een DVD speler met ruime filmkeuze. Het huis telt twee tweepersoons kamers met comfortabele boxsprings en privé-badkamers (de eerste kamer is op de begane grond, de tweede kamer op de verdieping). De badkamers hebben vloerverwarming, bad, douche, wastafel en WC. Draadloos internet is aanwezig.
Een uitgebreid ontbijt wordt in de woonkamer geserveerd en bij mooi weer buiten op het terras. Gastentafel op verzoek.
Type B&B, Vakantiehuis
Max. capaciteit 4
Op de grens van Salland en Twente ligt het Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug. Op deze 80 meter hoge, met hei en bos begroeide heuvels, woont de laatste kolonie korhoenders van Nederland. Te midden van de uitgestrekte bossen en landerijen, verscholen achter de glooiende essen en aan de voet van de Koningsbelten en de Haarlerberg, ligt de Kleine Kolonel. Herefordshire koeien, die het gehele jaar door de woeste gronden begrazen, zijn de enige buren en ook reeën, vossen, dassen, sperwers en buizerds voelen zich hier zeer thuis. In januari trekt de Koninklijke Nederlandse Jachtvereniging met een klassieke jacht met paarden en honden aan voorbij. Een imker houdt bijen op het terrein. Zijn verse honing is ter plekke te krijgen. In de omgeving zijn verschillende (gerenommeerde) restaurants. Golfen kan in de directe omgeving bij De Sallandsche Golfclub "de Hoek" in Diepenveen en De Twentsche Golfclub "Twikkel" te Delden.
B&B De Kleine Kolonel is gevestigd in een vrijstaand bijgebouw van een voormalige oude boerderij. De met riet en pannen gedekte daken, zijn karakteristiek voor Salland. De restauratie van de Kleine Kolonel werd in 2011 afgerond.
Hieronder ziet u de gemiddelde beoordeling van 4 gasten.
Gastvrijheid: Zeer goed
Kwaliteit: Zeer goed
Comfort: Zeer goed
* Ontvangst met "English High Tea"
* Diner in een lokaal restaurant in Holten, Haarle, Marienheem of self-catering (extra)
* Op dag 2 uitgebreid ontbijt
* Wandelen, fietsen (te huur) of luieren
* Diner bij B&B De Kleine Kolonel
* Op dag 3 uitgebreid ontbijt met verschillende streekprodukten
* Bezoek winkels of musea in de omgeving
* Diner in een restaurant in Holten, Haarle, Marienheem of self-catering (extra)
* Dag 4 ontbijt met verschillende streekprodukten en vertrek voor de files.
Van 2 tot 4 personen:
Bij 3 nachten/4 dagen € 148,- per persoon
Bij 2 nachten/3 dagen € 108,- per persoon.
1 Mei 2012 - 1 Jul 2012
Gasten van Erfgoed Logies genieten 15% korting op dit heerlijke lente-arrangement! 3 nachten en 4 dagen, inclusief 3 x dineren en veel andere extra's € 148,- per persoon.