De huidige bewoners gebruiken de voormalige bloemfabriek niet alleen voor bewoning maar hebben er ook een kunstatelier, galerij en een gastenkamer gevestigd.
Deze luxe suite is van alle gemakken voorzien. Zoals daar zijn een goed bed, tv en internetaansluiting, een eigen zit- en badkamer. Het is tevens mogelijk gebruik te maken van de sauna en spa. Het uitgebreide Zeeuwse ontbijt wordt geserveerd in de gezellige woonkeuken. In de avond staat de wintertuin op de eerste etage open voor een drankje. In de bibliotheek in de torenkamer of de bijzondere scheepswoonkamer op de tweede verdieping kan het fenomenale uitzicht over de Westerschelde worden genoten. Behalve de schepen, zijn er af en toe ook zeehonden te zien. Eigen jachten kunnen worden aangelegd in de haven, die op drie minuten loopafstand is.
De Bloemfabriek is open van april tot oktober. Aankomst na 16.00 uur, vertrek voor 10.00 uur. Niet geschikt voor kleine kinderen en gehandicapten.
Type B&B
Max. capaciteit 2
Hieronder ziet u de gemiddelde beoordeling van 5 gasten.
Gastvrijheid: Zeer goed
Kwaliteit: Goed
Comfort: Zeer goed
7 Mei 2012 - 1 Aug 2012
U verblijft 3 nachten in deze suite inclusief ontbijt.
1 dag staan er bovendien gratis fietsen (+ fietsknopenkaart) voor u klaar.
U betaalt slechts € 375,- voor 2 personen (een voordeel van € 75,-!).